Filmy

Nota prawna

Celem portalu informacyjnego MotoLeasing.pl jest publikacja wiadomości ze świata:

  • motoryzacji (o samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych, autobusach, maszynach budowlanych, prezentacja akcesoriów, komponentów i usług serwisowych), pojazdy nowe i używane;
  • finansów – narzędzia finansowania środków transportu (leasing, wynajem długoterminowy, kredyt);
  • ubezpieczeń – prezentacja ofert ubezpieczeniowych dotyczących pojazdów.

Ponadto:

  • propagujemy akcje związane z bezpieczeństwem na drodze;
  • rozwijamy pasje motoryzacyjne przez prezentacje tekstów związanych z historią motoryzacji, caravaningiem i sportem samochodowym.

Subskrypcja newslettera oraz e-gazety należących MotoLeasing.pl wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego imienia i adresu e-mail. Pola te są obowiązkowe. Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej e-zinu. Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było prawidłowo obsługiwać subskrynentów.

Dane osobowe podane w serwisie MotoLeasing.pl przy okazji wysyłania komentarzy do artykułów są dostępne dla wszystkich odwiedzających portal.

Niektóre obszary serwisu MotoLeasing.pl mogą wykorzystywać cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji.

MotoLeasing.pl nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów lub użytkowników swojego serwisu.

Redakcja MotoLeasing.pl nie bierze odpowiedzialności za zamieszczone w portalu reklamy. Kupujący powinien zachować ostrożność odpowiadając na reklamę.

Redakcja MotoLeasing.pl zamieszcza bezpłatnie informacje prasowe ze świata motoryzacji i finansów przekazane nam przez ich autorów. Liczymy na rzetelność i prawdziwość przekazywanych komunikatów.

MotoLeasing.pl nie ponosi odpowiedzialności za ogłoszenia i inne oferty handlowe znajdujące się w dziale promocje lub oferty.

Informacje zawarte w dziale prezentacje modeli mogą nieznacznie różnić się od oferty producenta. Przykładamy dużą staranność do tego, aby prezentowane artykuły, w jak największym stopniu odpowiadały stanowi faktycznemu.

MotoLeasing.pl oferując użytkownikom dostęp do informacji rozpowszechnianych za pośrednictwem portalu oraz umieszczanie własnych informacji na stronach portalu zwraca szczególną uwagę na konieczność respektowania praw autorskich i własności intelektualnej.

Kopiowanie, wprowadzanie zmian, przesyłanie, publiczne odtwarzanie i wszelkie wykorzystywanie treści zawartych na stronach MotoLeasing.pl do celów komercyjnych wymaga uzyskania pisemnej zgody.

Ostatnie artykuły