Filmy

Flotowe Trendy 2017

Co nowego w samochodach, usługach serwisowych, telematyce, sposobach zarządzania mobilnością w firmie, obszarze Car Fleet Management, możliwościach finansowania samochodowego parku, a także we flotowych ubezpieczeniach oraz prawie i podatkach? Zmiany, jakie zachodzą albo mogą mieć miejsce w tych i innych ważnych obszarach związanych z użytkowaniem samochodów firmowych, sprawiają, że rozwiązania, które jeszcze dzisiaj się świetnie sprawdzają, jutro mogą okazać się przeżytkiem.

To właśnie tempo pojawiających się zmian, które wpływają na podejmowane w firmie flotowe decyzje, oraz rosnąca potrzeba szerokiego informowania o nich spowodowały, że w roku 2017, organizowana przez magazyn „EuroFlota”, konferencja FLOTOWE TRENDY ma swoje trzy odrębne odsłony poświęcone trzem ważnym flotowym obszarom tematycznym:
- SAMOCHODOM OSOBOWYM (22 marca),
- EKOMOBILNOŚCI (10 maja),
- SAMOCHODOM UŻYTKOWYM/DOSTAWCZYM (22 czerwca).


Trzy konferencje targowo-networkingowe z cyklu Flotowe Trendy zgromadzą łącznie 1500 uczestników. Już od trzech lat jest to doskonałe miejsce do nawiązywania nowych branżowych kontaktów, dzięki którym możemy zyskać w sferze zawodowej. Tu można poznać znakomitych praktyków i ekspertów, a także uzyskać dostęp do szerszego grona potencjalnych dostawców czy nowych partnerów biznesowych. Na Flotowych Trendach pokazujemy zarówno rozwiązania, które już jutro mogą bezpośrednio wpływać na flotę samochodową firmy, jak i takie, które będą pośrednio oddziaływać na kondycję całej firmy. Zapraszamy na nie administratorów flot, członków kadry kierowniczej oraz inne osoby, które bezpośrednio lub pośrednio zarządzają flotą samochodową w firmie albo koordynują procesy związane z zakupem i użytkowaniem aut.

Program marcowej odsłony konferencji FLOTOWE TRENDY 2017 – SAMOCHODY OSOBOWE obejmuje zagadnienia dotyczące flot składających się z samochodów osobowych. Zaproszeni eksperci wskażą trendy w światowej i europejskiej motoryzacji oraz ich wpływ na ten rynek w naszym kraju. Pokażemy m.in. tendencje w zakupach samochodów do flot, zmiany w przepisach prawno-podatkowych oraz orzecznictwie.
Podjęta zostanie również ważna tematyka dotycząca finansowania floty, ubezpieczeń, rynku paliw, TCO, bezpieczeństwa czy też nowych rozwiązań telematycznych.

Podczas majowej edycji FLOTOWE TRENDY 2017 – EKOMOBILNOŚĆ pojawią się m.in. istotne zagadnienia, dotykające sfery alternatywnych napędów we flotach i ograniczenia emisji CO2. Wskażemy na najważniejsze wątki prorozwojowe dla rynku pojazdów elektrycznych w kontekście rządowego „Planu Rozwoju Elektromobilności w Polsce” – jaki jest stan przygotowań przepisów rządowych przewidujących ulgi i benefity dla firm kupujących auta elektryczne. Odpowiemy też na pytanie, czy samochody hybrydowe to przejściowa moda czy też stały już trend w firmowych parkach oraz jakie zmiany czekają modele finansowania floty w kontekście firmowej mobilności, a także czy floty wracają do LPG?

W ramach czerwcowej konferencji FLOTOWE TRENDY 2017– SAMOCHODY DOSTAWCZE przyjrzymy się rynkowi w tym samochodowym segmencie oraz kierunkom rozwoju flot samochodów użytkowych i dostawczych. Wskażemy m.in. trendy w obszarze zastosowań usług najmu oraz modeli finansowania samochodów użytkowych (także adaptowanych i specjalistycznych) – dotkniemy tematyki wartości rezydualnych w pojazdach użytkowych. Postaramy się odpowiedzieć też na pytanie, czym będą napędzane floty użytkowe w najbliższej przyszłości, czy diesel będzie nadal królem? .

Zaproszeni na konferencje targowo-networkingowe z cyklu FLOTOWE TRENDY prelegenci to wybitni praktycy, specjaliści i eksperci, którzy dysponują wiedzą oraz doświadczeniem pozwalającym trafnie przewidywać trendy i kreślić ścieżki rozwoju, a także zmian konkretnych segmentów branży flotowej.
Uczestnictwo w cyklu konferencji jest bezpłatne, ale – liczba bezpłatnych miejsc jest ograniczona. Warto więc pośpieszyć się ze zgłoszeniem swojego udziału.

Więcej o cyklu FLOTOWE TRENDY 2017 oraz możliwość zgłoszenia uczestnictwa na stronie: www.flotowetrendy.pl
Ostatnie artykuły