Filmy
  • Artykuły
  • Dziennikarze podziękowali Panu Bogusławowi Cieślarowi

Dziennikarze podziękowali Panu Bogusławowi Cieślarowi

Grupa dziennikarzy spotkała się z Panem Bogusławem Cieślarem, obecnie już emerytowanym, byłym rzecznikiem prasowym i szefem działań PR polskiego oddziału koncernu Fiat, a obecnie Fiat Chrysler Automobiles.

Pan Bogusław Cieslar, w co aż trudno uwierzyć, przez 41 lat pracował w polskich strukturach Fiata. Był cenionym przez wszystkich pracownikiem i kolegą w pracy. Od wielu lat zajmował się współpracą firmy Fiat z dziennikarzami w Polsce. Przez ten czas zaskarbił sobie szacunek i podziw kilku pokoleń żurnalistów.

Nie jest przesadą stwierdzenie, że Pan Cieślar był swego rodzaju godnym naśladowania wzorcem wśród PR-managerów branży motoryzacyjnej. Zawsze służył pomocą, nie tylko użyczając pojazdów testowych, lecz także fachowymi komentarzami i informacjami. Przez te ponad 40 lat przetrwał z Fiatem wiele zmian w Polsce, z całkowitą zmianą ustroju w 1989 r. włącznie.

Spotkanie było okazją do wspomnień. Pan Bogusław, jak zawsze, pozostał wierny swojej firmie: Cieszę się bardzo z naszego, nieoficjalnego już spotkania. Pragnę jeszcze raz podziękować wam, dziennikarzom za wieloletnią współpracę, ale także koncernowi Fiat, za te piękne lata, które w tej firmie spędziłem. Symbolicznie się żegnam, ale przecież cały czas jestem z wami i z moją firmą. Zostawiam ją w dobrych rękach, mogę tak w pełni odpowiedzialnie, choć oczywiście nieco w przenośni powiedzieć.

Przypomnijmy, że FCA Poland również, już wcześniej oficjalnie gorąco podziękował Panu Cieślarowi za Jego wieloletnią, oddaną pracę i wkład w rozwój całej firmy, nie tylko jej polskiego oddziału.

Także nasza redakcja niejeden raz miała wielką przyjemność kontaktować się z Panem Bogusławem Cieślarem. Bardzo dziękujemy za wszystkie miłe chwile. Będziemy tęsknić, ale jednocześnie cieszymy się, ze Pan Bogusław nadal jest z nami, jako miłośnik motoryzacji. Bez tego nie mógłby przez tyle lat, z taką pasją wykonywać swoją pracę. Życzymy teraz dużo zdrowia i radości ze statusu emeryta, który daje m.in. więcej czasu wolnego dla siebie.

Wielki szacunek dla Pana, Panie Bogusławie!

Ostatnie artykuły