Filmy

Udany rok dla Mitsubishi Motors

W przyszłym roku w Polsce zadebiutuje Mitsubishi Outlander PHEV- pierwszy na świecie SUV 4x4 z hybrydowym napędem z doładowaniem zewnętrznym, znany crossover ASX po face liftingu, terenowy Pajero Sport oraz 2 miejskie samochody z segmentu B, opracowane na nowej, globalnej płycie podłogowej.

Premiery 2012 roku
W 2012 roku polskie przedstawicielstwo Mitsubishi Motors wprowadziło do sprzedaży trzecią generację Mitsubishi Outlandera, zmodernizowane Pajero 2012 oraz elektryczny pojazd Mitsubishi i-MiEV MY12,5 po face liftingu, model Colt z instalacją LPG a także limitowane wersje o nazwie Colt Elegance, Outlander Clarion i Colt AIR – bogato wyposażone pojazdy w atrakcyjnych cenach. Od jesieni tego roku nabywcy Lancera Evolution mają możliwość skorzystania ze specjalnych pakietów, dzięki którym mogą zwiększyć moc silnika tego auta oraz bardziej luksusowo go wyposażyć.

4 lata bezpłatnej gwarancji
Od września klienci Mitsubishi mogą korzystać z dobrodziejstw nowej, bezpłatnej 4-letniej gwarancji, która obowiązuje do przebiegu 300 000 km. Ponadto od momentu zakupu aż do 35 miesiąca użytkowania samochodu Mitsubishi, klienci mogą nabyć na korzystnych warunkach rozszerzoną Diamentową Gwarancję, chroniącą pojazd aż przez 5 lat lub do przebiegu 300 000 km. Obydwie gwarancje zabezpieczą przed niespodziewanymi kosztami napraw, zmniejszą koszty użytkowania samochodów spod znaku Trzech Diamentów i podwyższą ich wartość przy odsprzedaży.

4 nowe placówki
W 2012 roku powstały 3 nowe, autoryzowane placówki Mitsubishi Motors - salony z serwisami w Krakowie, Bydgoszczy i Katowicach oraz nowoczesny salon w Rzeszowie. Grupę autoryzowanych stacji dealerskich Mitsubishi Motors w Polsce tworzy obecnie 41 salonów sprzedaży i 46 stacji serwisowych, w których łącznie znajduje zatrudnienie około 1100 osób.

Plany na 2013 rok
Przyszły rok przyniesie premiery aż pięciu ważnych modeli spod znaku Trzech Diamentów. Już w pierwszym kwartale 2013 roku zadebiutuje zmodernizowany popularny model crossovera ASX, który przejdzie face lifting oraz zmiany we wnętrzu a także otrzyma zmodernizowane zawieszenie. Także wiosną polski oddział Mitsubishi szykuje niespodziankę: znane ze swoich znakomitych terenowych własności Mitsubishi Pajero Sport. Warto podkreślić, że Polska będzie jedynym krajem Unii Europejskiej, w którym będzie można kupić ten samochód. Więcej informacji na temat tego modelu zostanie opublikowanych bliżej terminu debiutu tego auta w naszym kraju.

Latem do sprzedaży w Polsce wejdzie przełomowy model w światowej motoryzacji – Outlander PHEV - pierwszy pełnowymiarowy SUV 4x4 z hybrydowym napędem z doładowaniem zewnętrznym. Ten innowacyjny pojazd oferuje zasięg niemal 900 km przy spalaniu zaledwie 1,62 litra benzyny na 100 km.

Jesienią 2013 roku firma zaprezentuje 2 zupełnie nowe modele miejskich, oszczędnych samochodów, opracowanych na nowej globalnej płycie podłogowej, ale bliższe informacje na ich temat zostaną opublikowane w późniejszym terminie. W ofercie znajdą się też modele roku 2013 oraz kilka limitowanych wersji pojazdów Mitsubishi.

Z myślą o klientach instytucjonalnych
Kamil Wieczorkowski, odpowiedzialny za sprzedaż flotową w polskiej filii Mitsubishi Motors tak podsumowuje działania i osiągnięcia w 2012 roku: -Tegoroczna nowość Mitsubishi Outlander spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony firm wynajmu długoterminowego i klientów korporacyjnych. Cieszymy się, że liczba zapytań na ten niezwykle dopracowany model znacznie przekroczyła nasze oczekiwania. W wyniku finalizacji najważniejszych kontraktów tego roku dostarczamy Mitsubishi Pajero, L200 i ASX do kolejnych znaczących kontrahentów z branży leśniczej i służb porządkowych. Oferując różnego rodzaju zabudowy do pojazdów specjalistycznych, jesteśmy też ważnym dostawcą aut do firm z sektora energetycznego - służą tam między innymi specjalnie przystosowane samochody Mitsubishi L200 Single Cab. Kilkadziesiąt modeli Colt można od jesieni znaleźć w polskich wypożyczalniach samochodów. Cieszymy się, że pickupy Mitsubishi L200 pomagały w organizacji i zabezpieczaniu tegorocznych Piłkarskich Mistrzostw Europy Euro 2012. Obsługujemy również firmy mające koncesje na poszukiwanie i wydobycie gazu łupkowego. Warto podkreślić, że pomimo trudnej sytuacji na rynku budownictwa drogowego pozyskaliśmy nowych, znaczących klientów kupujących samochody z napędem na 4 koła.

W przyszłym roku, oprócz wprowadzenia do oferty nowych modeli i przedstawienia ich klientom flotowym, Mitsubishi w Polsce planuje dalsze rozwijanie i doskonalenie powstałego w 2011 roku programu posprzedażnego. Ma on na celu optymalizację kosztów utrzymania parku samochodowego klientów instytucjonalnych, zapewniając odbiorcy flotowemu pełen pakiet usług, będący wymogiem dobrej współpracy z firmami.

motoleasing.pl / Mitsubishi Motors

Ostatnie artykuły