Filmy
  • Promocje
  • Promocja Orlenu dla użytkowników systemu Blik

Promocja Orlenu dla użytkowników systemu Blik

W ramach wakacyjnej promocji, od 1 lipca 2016 r., za każde 50 zł, zapłacone za pomocą systemu płatności mobilnych Blik na stacjach Orlen ,klienci otrzymają nagrodę w postaci tysiąca punktów Vitay.

Z promocji na stacjach Orlen mogą korzystać wszystkie osoby, które mają lub założą kartę programu lojalnościowego Vitay. Za każde wydane 50 złotych klienci otrzymają 1 000 punktów. Punkty Vitay można wymienić m.in. na: rabat na paliwo, kawę, hot-dogi, a także usługi lub kupony dostępne w katalogu programu Vitay. Akcja potrwa przez całe wakacje lub do wyczerpania puli punktów.

Promocja będzie dostępna na 1,3 tysiąca stacji pod marką Orlen. Aby wziąć w niej udział, należy uruchomić aplikację mobilną swojego banku, poinformować sprzedawcę o płatności Blikiem, a następnie wpisać kod Blik na terminalu i zaakceptować transakcję na swoim telefonie. Z Blik-a mogą korzystać klienci: Alior Banku, Banku Millennium, Banku Zachodniego WBK, ING Banku Śląskiego, mBanku (wraz z Orange Finanse) i PKO Banku Polskiego (wraz z Inteligo) oraz Getin Noble Banku.

Ostatnie artykuły