Filmy
  • Artykuły
  • Szukasz samochodu dla firmy? Odwiedź Międzynarodowe Targi Transportu

Szukasz samochodu dla firmy? Odwiedź Międzynarodowe Targi Transportu

Producenci aut starają się sprostać potrzebom swoich klientów oferując bogatą ofertę pojazdów dopasowanych do zróżnicowanych profili działalności. Okazją do zaprezentowania sprawdzonych rozwiązań, a także nowych produktów i usług są dla nich targi branży transportowej.

Udział w tego rodzaju wydarzeniach może być bardzo pomocny w wyborze odpowiedniego samochodu firmowego. Zebrane w jednym miejscu propozycje różnych producentów pozwalają z bliska przyjrzeć się każdemu modelowi i co więcej – porównać go z ofertą konkurencji. W ten sposób można ograniczyć ilość wizyt w poszczególnych punktach sprzedaży. W dodatku poza sprzętem można także znaleźć atrakcyjne oferty finansowania lub ubezpieczeń, ponieważ coraz częstszym gościem na targach transportowych są m.in. leasingodawcy i firmy ubezpieczeniowe.

Kieleckie święto drogownictwo
Z myślą o rozwijającym się rynku producentów samochodów użytkowych oraz potrzebach ich klientów, na przełomie maja i czerwca w Kielcach organizowane są Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego – Pojazdy Użytkowe ROTRA. Tegoroczna ósma edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 31 maja – 2 czerwca w centrum kongresowym Targi Kielce. Podobnie jak w poprzednich latach wystawcy zaprezentują swoje samochody ciężarowe i dostawcze, naczepy, przyczepy, lawety, ciągniki siodłowe, zabudowy wywrotcze, kombi, vany, pojazdy specjalne oraz ich niezbędne wyposażenie. Podczas Kieleckich targów transportowych RORTA odwiedzający będą mieli okazję skorzystać także z profesjonalnych porad w zakresie doradztwa technicznego i serwisowania samochodów firmowych. W tym roku Międzynarodowym Targom Transportu Drogowego towarzyszyć będą odbywające się w tym samym terminie Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA.

Samochód firmowy na miarę potrzeb
Przed wizytą na targach warto dokładnie określić obszar swoich poszukiwań. Wybór auta dla firmy powinna poprzedzać szczegółowa analiza potrzeb przedsiębiorstwa związanych z zakresem wykonywanych zadań. Pomoże to określić rodzaj potrzebnego pojazdu oraz niezbędne wyposażenie. Każdy z tych parametrów będzie miał wpływ na cenę zakupu, co często jest jednym z decydujących kryteriów. Być może zamiast małego samochodu dostawczego, równie dobrze w firmie sprawdzi auto typu SUV. Warto też wcześniej sprawdzić oferty finansowania dla marek, których stoiska zamierzamy odwiedzić. Będąc już na miejscu można wtedy skonsultować ze specjalistami elementy budzące wątpliwości. Sposób sfinansowania zakupu samochodu firmowego jest kolejną ważną decyzją po wyborze marki i modelu. Na rynku znaleźć można rozwiązania pozwalające przedsiębiorcy dopasować parametry umowy do indywidualnych potrzeb jego firmy, czego przykładem może być np. leasing VW użytkowe. Poświęcenie trochę więcej czasu na sprawdzenie różnych ofert naprawdę może się opłacić.

Ostatnie artykuły