Filmy
  • Artykuły
  • Nowy Volkswagen Up! już wkrótce w sprzedaży

Nowy Volkswagen Up! już wkrótce w sprzedaży

Targi Motoryzacyjne w Genewie, które zakończyły się 16 marca, to jedna z najstarszych i najważniejszych tego typu imprez w Europie. W trakcie tegorocznej edycji jak zwykle nie zabrakło atrakcji dla fanów motoryzacji, między innymi prezentacji wybiegających w przyszłość rozwiązań technologicznych.

Targi były jednak przede wszystkim okazją do przedstawienia szerokiej publiczności nowości motoryzacyjnych, a jedną z premier był nowy Volkswagen Up!.
Salon samochodowy w Genewie co roku przyciąga miłośników motoryzacji, ekspertów i dziennikarzy. Dużym zainteresowaniem cieszą się premierowe pokazy samochodów, a wiele liczących się marek właśnie w Genewie zaprezentowało swoje nowości. Dla zwiedzających jest to często okazja do dokładnego obejrzenia najnowszych modeli aut przed ewentualną decyzją o zakupie samochodu.

Oczekiwany debiut
Na Targach w Genewie po raz pierwszy został zaprezentowany w nowej odsłonie Volkswagen Up!, najmniejszy z samochodów oferowanych przez niemiecką markę. Pierwsza wersja auta miała premierę w 2011 roku. Samochód od początku zyskał sporą popularność i został uznany za wartą uwagi, ekonomiczną propozycję, dlatego często możemy go zobaczyć na europejskich drogach. Najnowszy Up! w porównaniu ze swoją starszą wersją przeszedł znaczną metamorfozę wizualną i mechaniczną.

Ulepszony model
W nowym Volkswagenie Up! wprowadzono zmiany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz samochodu. Wśród rozwiązań napędowych, które zostały zaprezentowane w Genewie, można wymienić 90-konny silnik benzynowy TSI, jednostkę napędzaną gazem ziemnym oraz jej elektryczną odmianę. Wnętrze samochodu można indywidualnie dopasować do własnych upodobań, dobierając kolory wykończenia i elementów ozdobnych na desce rozdzielczej. Jazdę z pewnością umili kierowcy i pasażerom system multimedialny współpracujący ze smartfonem.

Korzystny kredyt na samochód
Wiosna i lato to czas, w którym częściej decydujemy się na bliższe i dalsze podróże. Warto zadbać o swoją wygodę i zastanowić się nad zakupem nowego, bezawaryjnego samochodu. Być może autem, którego szukamy i które najbardziej odpowiada naszym potrzebom, jest nowy Volkswagen Up!.
Po wyborze marki i modelu, zakup nowego samochodu warto rozpocząć od sprawdzenia możliwości, jakie dają nam dealerzy samochodowi (rozważając kredyt vw, warto skorzystać z kalkulatora). Jeżeli nie chcemy lub nie możemy jednorazowo wydać większej kwoty na nasz wymarzony samochód, sprawdźmy swój miesięczny budżet i ustalmy, jakie raty jesteśmy gotowi płacić za komfort i niezależność w przemieszczaniu się nowym samochodem. W przypadku samochodów marki Volkswagen wartym uwagi rozwiązaniem jest kredyt EasyDrive oferowany przez Volkswagen Bank. Gwarantuje on wyjątkowo niskie miesięczne raty, ale i wiele korzystnych dodatkowych rozwiązań, takich jak finansowanie ubezpieczeń komunikacyjnych (OC, AC, NNW, Assistance) za 2,99% wartości czy prowizję bankową wliczoną w cenę kredytu.

Ostatnie artykuły