Filmy

Nowy gracz w faktoringu

W dniu 2 lutego 2012, firma Credit Agricole Commercial Finance Polska SA rozpoczęła działalność operacyjną na rynku faktoringu w Polsce.

Grupa Crédit Agricole Polska - operująca w Polsce dotychczas na rynku bankowości detalicznej oraz innych usług bankowych i finansowych - zdecydowała się rozpocząć działalność faktoringową, w której jest jednym z głównych graczy w Europie. Nowy obszar działalności Crédit Agricole Group Polska pozwoli zaoferować polskim przedsiębiorstwom pełen wachlarz usług.  

Crédit Agricole Commercial Finance Polska SA w swojej ofercie ma szeroki zakres usług faktoringowych skierowanych głównie do małych i średnich przedsiębiorstw, jak również, większych firm operujących na terenie Polski.

- Jesteśmy przekonani, że Crédit Agricole Commercial Finance Polska jest dobrze przygotowana do sprostania wysokiemu popytowi na usługi faktoringowe w Polsce, które są usługami o niezwykłym potencjale, ze wzrostem oscylującym na poziomie 20% rocznie. Bycie częścią Crédit Agricole Group, będącej jedną z największych instytucji bankowych na świecie i liczącym się graczem na rynku faktoringu w Europie, upewnia nas, że rozumiemy potrzeby firm i jesteśmy w stanie zaoferować im najlepsze rozwiązania w zakresie finansowania - powiedział Stanisław Atanasow, prezes zarządu Crédit Agricole Commercial Finance Polska SA.

motoleasing.pl / Crédit Agricole

Ostatnie artykuły