Filmy

Dr.Marcus w domu i samochodzie

Firma Dr.Marcus International, wiodący producent odświeżaczy samochodowych, wprowadziła na rynek spray Senso Car & Home, który łączy w sobie zalety odświeżacza samochodowego i domowego. Dzięki wygodnej i eleganckiej buteleczce z atomizerem zapach rozpylamy dokładnie tam gdzie chcemy.

Jeśli komuś nie odpowiada formuła odświeżacza umieszonego na kratce wentylacyjnej lub też wiszącego na lusterku czy innym uchwycie, Senso Car&Home to idealne rozwiązanie. Wystarczy co jakiś czas zaaplikować odświeżacz w okolicach wykładziny podłogowej, w pobliżu dolnych dysz nawiewu powietrza w przedniej części kabiny, a także za fotelami kierowcy i pasażera. W ten sposób zapach zostanie równomiernie rozpylony, a tłoczone przez dmuchawę powietrze pomoże rozprowadzić go po całym wnętrzu auta. W domu aplikacja Senso Car & Home jest równie prosta. Wystarczy rozpylić perfumy na wysokości tułowia w kilku miejscach w każdym z pomieszczeń i już można delektować się jednym z kilku dostępnych zapachów: Aqua Spa, Fresh Lemon, Green Apple, Oriental Flower, Fresh Melon Green Tea, Juicy Grapefriut czy też For Him.

Firma Dr.Marcus International to wiodący producent odświeżaczy samochodowych w naszym kraju. Produkcja w całości odbywa się w Polsce, w nowoczesnym zakładzie zlokalizowanym w Kaliszu. Obecnie asortyment produktów liczy ponad 100 pozycji a główne dwie linie produktów to Dr.Marcus i Senso. Ponad 10 letnie doświadczenie i eksport do 40 krajów na całym świecie zaowocowały wysoką jakością produktów dostępnych w przystępnej cenie. Produkty Dr.Marcus dostępne są w super i hipermarketach oraz mniejszych, lokalich sklepach i na stacjach benzynowych.

Źródło: Dr.Marcus

Ostatnie artykuły