Filmy
  • Artykuły
  • Siła Tornada na tapicerki i dywany

Siła Tornada na tapicerki i dywany

Marka profesjonalnych kosmetyków samochodowych K2 PRO przygotowała proszek do urządzeń dozująco-odsysających, który pozwala osiągać jeszcze lepsze efekty pracy. Produkt o nazwie Tornado, doskonale sprawdza się, zarówno w warunkach wielkiego przemysłu, jak i w małych firmach sprzątających.

Ten niskopieniący proszek to odpowiedni wybór dla firm transportowych, właścicieli aut osobowych, ale także przedsiębiorstw prowadzących działalność opartą o profesjonalne czyszczenie i sprzątanie elementów tapicerowanych. Tornado usuwa każdy brud. Czyści plamy tłuste i mocno zaschnięte. Nie pozostawia przy tym białych śladów i nalotów, nawet na czarnych tkaninach. Produkt używany wraz z wspomnianymi urządzeniami tworzy z nimi komplementarny zestaw, który skutecznie likwiduje z materiałów nieprzyjemne zapachy. Tornado dostępne jest w wersji bezwonnej oraz zapachowej, dzięki której po czyszczeniu tapicerki lub dywanów pozostaje świeży zapach.

Produkt marki K2 PRO to gwarancja wysokiej jakości w każdej działalności związanej z czyszczeniem materiałów. W proszku tym znajdują się wyselekcjonowane, przebadane laboratoryjnie składniki czyszczące, bezpieczne i delikatne dla wszelkiego rodzaju materiałów. W efekcie nie powoduje on osłabiania tkaniny, czego często obawiają się użytkownicy tego typu produktów - szczególnie osoby chcące odświeżyć np. tapicerkę w swoim pojeździe.

Skoncentrowane składniki pozwalają także na ergonomię. 1 kg Tornado wystarcza do wyczyszczenia około 100 m2 tkaniny. Nadaje się również do czyszczenia podsufitki oraz elementów plastikowych.

Źródło: K2

Ostatnie artykuły