Filmy

Felgi KAHN Design 2010

KAHN Design buduje auta dla ludzi ceniących sobie wysublimowane wzornictwo, najwyższą jakość i indywidualizm. KAHN Design jest obecnie jednym z najbardziej cenionych światowych tzw. Automotive FashionHouse. oferuje ekskluzywne felgi aluminiowe, modyfikacje nadwozi, wnętrza, silników i układów jezdnych dla aut marek takich jak Range-Rover, Aston-Martin, Bentley, Rolls-Royce, Ferrari, Porsche, BMW, Mercedes. Każdy projekt KAHN Design z założenia ma być klasycznie ponadczasowym odzwierciedleniem awangardowego europejskiego stylu i najwyższej jakości.

Felgi aluminiowe tej firmy są jej wizytówką. Charakteryzuje je rozpoznawalna stylistyka, kojarzona z wyszukanym europejskim wzornictwem oraz najwyższa jakość. Można powiedzieć, że stanowią one prawdziwą biżuterię dla auta.

Rodzaje felg oferowanych przez firmę:
Felga RS-L jest propozycją spokojną i klasyczną, polecana do prestiżowych limuzyn także aut sportowych np. bolidów. Ma prosty wieloszprychowy wzór z rantem i jest elegancka. Dostępna w 3 wariantach wykończenia: srebrny, polerowany, czarny mat z czerwonym rantem w rozmiarach: 9.0X21 | 10X21/.
KAHN RS-L 22 - przeznaczona do większych SUV-ów, od innych felg odróżnia ją stylistyka rantu. Jest solidna i budzi zaufanie. Ma nośność odpowiednią nawet dla najcięższych SUV-ów oferowanych na rynku. Felga dostępna jest w dwóch wariantach wykończenia: srebrny, polerowany w rozmiarze 10X22.
KAHN RS-L SMART - polecane do małych aut miejskich, podkreślają status właściciela. Przed pojawieniem się projektu ASTON MARTIN Cygnet zaspokajały potrzeby wyszukanego indywidualizmu, mają ekskluzywny charakter, dostępne w dwóch wykończeniach: srebrnym, polerowanym, w rozmiarach 6.5X17 | 7.0X17.
KAHN RS-X - jest najbardziej rozpoznawalnym wzorem felg z najwyższej półki.
Felga idealnie pasuje do dystyngowanych limuzyn nadając im elegancki ale i odważny rys. Znakomicie prezentuje się na modelach typowo sportowych. Dostępna w następujących wariantach wykończenia: srebrnym, polerowanym, czarnym mat z czerwonym rantem, w rozmiarach: 9.0X20 | 11.0X20 | 9.0X21 | 10.5X21.
KAHN RS-X 22 - to 22 calowa wersja felgi RS-X przeznaczona do aut typu SUV zaskakuje swoją uniwersalnością. Niezależnie od koloru nadwozia, czy modelu nada ona autu indywidualny i dystyngowany wygląd. Występuje również w wariancie ręcznie kutym. Charakteryzuje się niską masą własną, dużą odpornością na uszkodzenia. Dostępna jest w następujących wariantach wykończenia: srebrnym, polerowanym, czarnym mat z czerwonym rantem.
KAHN RS - pierwotnie powstała z przeznaczeniem do najbardziej ekstremalnej wersji Range Rover’a. Występuje również w wersji KAHN SPORT - COSWORTH RS Priorytetem przy jej projektowaniu była minimalizacja masy własnej. Wytwarzana w procesie odkuwania. Jako nowość w sezonie 2010 zadebiutowała znacznie bardziej przystępna cenowo odlewana felga RS Platinum. KAHN RS dostępna jest w następujących wariantach wykończenia: srebrnym, polerowanym, czarnym mat z białym rantem, ręcznie szczotkowanym w rozmiarach: 9.0X20 | 9.0X20 | 9.5X22 | 10.0X22.
KAHN RS-C - to jeden z najbardziej popularnych modeli felg KAHN Design. Dostępne są trzy warianty: bazowy - to felga jednoczęściowa, kolejny wariant to felga dwuczęściowa z szerokim i spektakularnym rantem ze stali szlachetnej, trzeci wariant - dwuczęściowa skręcana felga w rozmiarze 22 dla SUV-ów, która ma nieco zmodyfikowane proporcje ramion. Kojarzona z wysublimowanym gustem. Dostępna także dla marek popularnych w rozmiarach 8.0X18| 8.5X20 | 10.0X20 |9.5X22 | 10.0X22.
KAHN RS-V - popularna wśród klientów, charakterystyczna dla
modyfikacji przygotowywanych z przeznaczeniem dla Astona Martina, doskonale prezentuje się także na innych autach o sportowym zacięciu. Regularne, zamaszyście poprowadzone i lekkie ramiona optycznie powiększają koło nadając autu niepowtarzalnego stylu. Dla amatorów rantu ze stali szlachetnej przygotowano specjalną dwuczęściową skręcaną edycję. Dostępna w trzech wariantach kolorystycznych: srebrnym, czarnym mat, grafitowym.
KAHN RS-T - w sezonie 2010 KAHN Design zaprezentował nową udoskonaloną jej edycję. Zwiększono jej wytrzymałość. Przeznaczona do ciężkich SUV-ów. Nadaje autu ascetyczny, regularny geometrycznie niepowtarzalny kształt. Znakomicie podkreśla dynamiczny i sportowy charakter pojazdu. Występuje w trzech podstawowych wariantach wykończenia: srebrnym z czerwonym rantem, czarnym mat z czerwonym rantem, czarnym mat z białym rantem, w rozmiarach: 9.0X22 | 10X22.
KAHN RS-D jest modelem o szczególnej pozycji w gamie felg KAHN Design. Został zaprojektowany z dbałością o szczegóły. Charakteryzuje ją pełen subtelności i geometrycznych detali wzór. Jest to model z polerowanym frontem powszechnie uznawany jest za prawdziwe dzieło sztuki designerskiej. Ze względu na duże wymiary ta niepowtarzalna felga znajduje zastosowanie głównie w luksusowych limuzynach, autach klasy GT oraz SUV-ach. Dostępna w trzech podstawowych wariantach wykończenia: srebrnym, srebrnym/front polerowany, czarny mat, w rozmiarze 9.5X22.
Felgi linii MIST: należą tu: KAHN SILVER MIST KAHN DARK MIST KAHN WHITE MIST. Felgi z linii MIST są prawdziwym ukoronowaniem całej linii modelowej KAHN Design. Są one wyrafinowane, w wyważony sposób łączą w sobie najwyższy prestiż z duchem ekscentryzmu. Silver Mist jest felgą spokojną i wyniosłą. White Mist - zachwyca sterylnością designu. Dark Mist - epatuje zdecydowaniem i stanowczością. Niezależnie od wykończenia linia MIST jest klejnotem w świecie luksusowego automobilizmu, na który pozwolić sobie mogą tylko nieliczni. Dostępne w następujących wariantach wykończenia: srebrnym/polerowanym, czarnym/polerowanym, białym/polerowanym w rozmiarze 9.5X22.
KAHN F1-X CARBON idealnie komponuje się z nadwoziami bolidów oraz aut klasy GT podkreślając ich walory estetyczne. Urzeka swoim wyglądem. Dzięki najnowocześniejszym technologiom i ultralekkim materiałom uzyskano niespotykaną redukcję masy koła, która ma bezpośredni wpływ na rzeczywistą poprawę osiągów i prowadzenia. Felga o wymiarach 11.0x21 waży jedynie 13 kg. Produkowane są tylko na indywidualne zamówienie klienta zgodnie z optymalną charakterystyką auta.
Ceny felg KAHN Design podawane są na żądanie po potwierdzeniu dostępności oraz możliwości aplikacji danego wzoru na konkretnym modelu auta. W niektórych przypadkach niezbędne jest podanie numeru VIN pojazdu oraz podstawowych danych osobowych właściciela pojazdu. Felgi KAHN Design opatrzone są 24 miesięczną gwarancją oraz niemieckim certyfikatem TUV. Firma oferuje również kompletne zestawy kół wraz z atrakcyjnie skalkulowanymi cenami opon nawet w nietypowych wymiarach. W naszej ofercie także akcesoria tuningowe KAHN Design.

źródło: KAHNDESIGN - Polska

Ostatnie artykuły