Filmy

11 dni Mercedesa

Otwarcie salonów Mercedes-Benz z nowymi promocjami na samochody jest również dobrą okazją, aby przybliżyć klientom dodatkowe usługi, jakie znajdują się w ofercie firmy.

Nowoczesny model zarządzania firmą stawia przede wszystkim na ograniczenie kosztów administracyjnych i bieżących, możliwość ich kalkulacji oraz koncentrację na podstawowej działalności biznesowej. Wychodząc tym potrzebom na przeciw Mercedes-Benz oferuje kompleksowy i elastyczny pakiet usług finansowo-serwisowych. Są one dostępne bezpośrednio w autoryzowanych stacjach dealerskich Mercedes-Benz, w których można załatwić wszelkie kwestie formalne, ograniczone do niezbędnego minimum.

Sprinter w leasingu
Leasing aut użytkowych jest coraz popularniejszą formą ich finansowania. Mercedes-Benz oferuje innowacyjne rozwiązania w tym zakresie, stawiając na ich elastyczność i różnorodność. Zawierając korzystną umowę leasingową z Mercedes-Benz można korzystać z zalet modelu Mercedes-Benz Sprinter już za 660 PLN miesięcznie, a modelu Vito za 580 PLN - bez konieczności określania sposobu zakończenia umowy. Można go wybrać w trakcie jej trwania. Do wyboru są trzy opcje: przedłużenie umowy - nawet do 72 miesięcy, sprzedaż pojazdu sieci samochodów używanych TruckStore lub jednorazowa spłata wartości końcowej.
Ponadto klient może wybierać pomiędzy leasingiem operacyjnym ze stałą i zmienną stopą procentową, nominowanym w złotych albo w euro. Klientom posiadającym specyficzne potrzeby transportowe, związane m.in. z sezonowością przychodów, Mercedes oferuje indywidualny niestandardowy harmonogram płatności.

Finansowanie + serwis
Najwyższą przewidywalności kosztów zapewnia oferta Mercedes-Benz CharterWay, w tym linia produktów ServiceLeasing. Stanowi ona połączenie leasingu z usługami CharterWay Service, zabezpieczającymi naprawy i przeglądy techniczne. Klient może wybierać różnorodne opcje umów serwisowych: od wydłużenia świadczeń o charakterze gwarancyjnym czy zapewnienia prac przeglądowych do pełnego zakresu umowy. Wariant pełny zapewnia kompleksową obsługę pojazdu wraz z pomocą Mercedes-Benz Service 24h na terenie całej Europy.
Połączenie leasingu z umową serwisową to dodatkowe oszczędności poprzez redukcję nakładów administracyjnych,(np. kontrola faktur) i większa operatywność. Dodatkowym atutem CharterWay ServiceLeasing jest możliwość uregulowania w jego ramach kwestii ubezpieczenia pojazdu, z uwzględnieniem ubezpieczenia GAP - wyrównującego finansową różnicę między wartością ubezpieczenia pojazdu a jego wartością rynkową.

Tankuj i jedź!
Konkurencja na rynku wymaga dziś od firm dużej elastyczności w zakresie ilości i dostępności pojazdów użytkowych. CharterWay Wynajem pomaga realizować zarówno kontrakty terminowe, jak również rozładować nagłe spiętrzenie zleceń czy zastąpić pojazd, który uległ awarii.
CharterWay Wynajem Długoterminowy daje możliwość użytkowania auta skonfigurowanego przez samego klienta w okresie od 24 do 60 miesięcy. Jego zalety, w porównaniu z tradycyjnym leasingiem, to m.in. przejęcie przez Mercedes-Benz większości czynności związanych z zarządzaniem pojazdem, brak konieczności wykupu auta, sfinansowanie rzeczywistego spadku wartości, brak opłaty wstępnej po spełnieniu odpowiednich wymogów. W praktyce CharterWay Wynajem Długoterminowy oznacza użytkowanie pojazdu bez ponoszenia ryzyka finansowego oraz nieprzewidzianych kosztów napraw, które leżą po stronie Mercedes-Benz. W racie wynajmu poza samym pojazdem zawarte są: pełna obsługa techniczna i serwisowa, koszty administracyjne, podatki i ubezpieczenie AC, OC, NNW.

Mercedes na krótko
Z kolei CharterWay Wynajem Krótkoterminowy to najnowsza i najbardziej kompleksowa usługa, która zawiera w sobie wszystkie elementy potrzebne do użytkowania pojazdów dostawczych Mercedes-Benz. Oferta skierowana jest do firm i do osób fizycznych oraz obejmuje okres użytkowania auta od 24 godzin do 24 miesięcy. Klient otrzymuje pojazd z uregulowanymi wszelkimi opłatami, takimi jak ubezpieczenie czy podatek od środków transportu i nie musi się martwić o jego serwisowanie. Procedura wynajmu jest bardzo uproszczona, dzięki czemu nakłady administracyjne i czasowe klienta są ograniczone do minimum.

Oferta usług finansowych Mercedesa jest dostępna u 15 autoryzowanych dealerów samochodów dostawczych Mercedes-Benz:
Auto-Frelik Sp.C. Toruń, AutoService Sp. z o.o. Przylep k/ Zielonej Góry, AutoSerwis Mazowsze Płock, BMG Gdynia, DDB Auto Szczecin, Duda-Watin Poznań, Frączak Sp. z o.o. Wrocław, Intercar II Zabrze, Mercedes-Benz Sosnowiec, Mojsiuk Sp. J. - Koszalin, Sobiesław Zasada Łódź, Sobiesław Zasada Bielsko, Sobiesław Zasada Kraków, Sobiesław Zasada Rzeszów, Stanmot Częstochowa.materiały: Mercedes-Benz Polska

Ostatnie artykuły