Filmy

Leasing DUŻEGO Formatu w EFL

Europejski Fundusz Leasingowy (EFL) rozpoczął działania promujące leasing pojazdów ciężarowych. Ich celem jest umocnienie firmy na pozycji lidera w tym segmencie rynku.

Oferowany przez EFL produkt jest najczęściej wybieranym leasingiem aut ciężarowych w Polsce. To produkt bardzo dobrze dopasowany do potrzeb firm transportowych oraz innych przedsiębiorstw, wykorzystujących w swojej działalności pojazdy ciężarowe. Oferta EFL pozwala finansować zarówno samochody nowe jak i używane, w obu przypadkach na bardzo korzystnych warunkach. Leasing dostępny jest w ramach dwóch procedur: standardowej oraz uproszczonej - gwarantującej, że wszelkie niezbędne formalności zostaną załatwione w ciągu 24 godzin. Minimalna wpłata własna wynosi 5 proc. wartości pojazdu (dla stałych klientów może być nawet niższa).

XXL Leasing DUŻEGO Formatu ułatwia firmom rozbudowę bazy transportowej o nowoczesne pojazdy ciężarowe. Jest także sposobem na pozyskanie samochodów na potrzeby własne. Dzięki finansowaniu leasingiem, przedsiębiorca jest w stanie kupować pojazdy przy minimalnym zaangażowaniu środków własnych. Leasing to także korzyści podatkowe - możliwość zaliczenia 100% czynszów miesięcznych do kosztów uzyskania przychodu czy odpisania 100% VAT od umowy leasingu. Dodatkowo, EFL wychodzi naprzeciw oczekiwaniom firm, proponując odbiór pojazdu już zarejestrowanego i ubezpieczonego (w przypadku, gdy klient zdecyduje się na ofertę ubezpieczeniową, proponowaną przez EFL).

EFL stworzył XXL Leasing DUŻEGO Formatu z myślą o przedsiębiorstwach, wykorzystujących pojazdy ciężarowe w transporcie gospodarczym (na cele własne), jak również z myślą o firmach budowlanych. Jego naturalną grupą docelową są przedsiębiorstwa prowadzące międzynarodowy i krajowy transport zarobkowy. „XXL Leasing DUŻEGO Formatu” może być także atrakcyjnym sposobem finansowania zakupu pojazdów dla segmentów SOHO i SME.


materiały: Europejski Fundusz Leasingowy SA
Ostatnie artykuły