Filmy

NAVIGON 2150 max

Wizualnie – bliźniaczo podobny do modelu 2110 max, jednak pod względem technicznym ma kilka dodatkowych funkcji. NAVIGON 2150 max będzie dostępny w sprzedaży na początku sierpnia w cenie 1099 PLN. Dodatkowo otrzymamy 80 procentową zniżkę na 2 letni abonament na aktualizację map.

Po wprowadzeniu na rynek modelu 2110 max, NAVIGON prezentuje nowe urządzenie, aby przyszli urlopowicze zawsze mieli w zasięgu ręki najnowocześniejsze funkcje nawigacyjne, gdy tylko wybiorą się w drogę. Asystent Pasa Ruchu Pro (Lane Assistant Pro), Opcja Widoku Rzeczywistego Pro (Reality View Pro) a także aktualne mapy 40 krajów Europy sprawiają, że nowe urządzenia NAVIGON stają się idealnymi towarzyszami podróży nie tylko w okresie wakacyjnym. NAVIGON 2150 max posiada dodatkowo funkcję zamiany tekstu na mowę* (Text-to-Speech), zapowiada nazwy ulic podczas podawania instrukcji dojazdu a także wyposażony jest w bezprzewodowy zestaw głośnomówiący w technologii Bluetooth.

- 4,3 calowy ekran w formacie 16:9 nie tylko wskazuje właściwy pas ruchu, jaki należy zająć na najbliższym skrzyżowaniu lub zjeździe z autostrady. Kierowca otrzymuje także informację głosową o nazwie ulicy, którą powinien jechać – tłumaczy Jörn Watzke, odpowiedzialny za produkty w firmie NAVIGON. - To najlepszy sposób na orientację na drodze i zapewnienie większego poczucia bezpieczeństwa. Aby kierowcy nie musieli odrywać rąk od kierownicy, nawet podczas rozmowy telefonicznej, nowy NAVIGON ma zintegrowany zestaw głośnomówiący Bluetooth. Podłączenie urządzenia do telefonu komórkowego jest łatwe i szybkie, co jest szczególnie pomocne na długich trasach.

Podróżujący docenią również żywotność baterii pozwalającej na pracę urządzenia do trzech godzin. Gdyby jednak okazało się to niewystarczające, kabel zasilający z wbudowaną anteną TMC pozwoli łatwo doładować NAVIGON 2150 max. Cyfrowy towarzysz podróży informuje również o utrudnieniach na planowanej trasie oraz może zaproponować alternatywną drogę.

Dzięki optymalizacji wprowadzania nazwy miejsca docelowego – inteligentnemu asystentowi, który podświetla możliwe do wprowadzenia litery, wybór żądanej trasy zajmuje zaledwie kilka sekund. - Jeżeli chcesz, możesz zaplanować całą trasę podróży jeszcze w domu przed wyjazdem, zapisać ją i dopiero wtedy wyruszyć na urlop – dodaje Jörn Watzke. To małe urządzenie ma w pamięci ponad dwa miliony celów specjalnych na mapie całej Europy, więc zawsze pomoże odnośnie najbliższej stacji paliw, odpowiedniej restauracji lub popularnych punktów turystycznych.

Dodatkowo dzięki aplikacji NAVIGON Fresh w dowolnym momencie można zaktualizować NAVIGON 2150 max. Zarejestrowanie urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu gwarantuje otrzymanie najnowszych map przez 24 miesiące w specjalnej cenie 19,95 EUR (zamiast 99 EUR). Aktualizacje zawierające nowe drogi, numerację budynków i nowe cele specjalne dostępne są do pobrania co trzy miesiące. NAVIGON 2150 max będzie dostępny w sklepach na początku sierpnia za 1099 PLN.

materiały: NAVIGON

Ostatnie artykuły