Filmy

Spotkanie autobusowe w Sadach

Niedawno gościliśmy w Centrum Autobusów Używanych MAN-STAR TRUCKS. Firma mieści się przy głównej drodze przelotowej E30 z Poznania do Świecka w Sadach przy ul. Poznańskiej 4a.


Plac wystawowy wypełnia na stałe kilkadziesiąt pojazdów o różnym przeznaczeniu

Na placu w ciągłej ofercie znajduje się kilkadziesiąt pojazdów w różnym wieku i o różnym przeznaczeniu. Do sprzedaży są wystawione autobusy miejskie, międzymiastowe oraz turystyczne. Wszystkie oferowane pojazdy przeszły przegląd techniczny w stacji serwisowej MAN-a, a ewentualne zdiagnozowane usterki zostały usunięte.


Podczas Dni Otwartych można było także zapoznać się z ofertą nowych autobusów turystycznych

Firma MAN-STAR TRUCKS jest wyłącznym przedstawicielem grupy Neoman GmbH, zajmującej się sprzedażą autobusów marki MAN i Neoplan. Jednym z wielu zadań grupy Neoman jest sprzedaż autobusów używanych. Oferowane na placu autobusy zostały odkupione w rozliczeniu za nowe od klientów MAN-STAR TRUCKS. Pojazdy mają udokumentowane pochodzenie i przebieg, a ich stan techniczny nie budzi zastrzeżeń.


Zainteresowanie autobusami przejawiają również panie...

Dzięki bardzo szerokiej i atrakcyjnej ofercie autobusów Grupy NEOMAN w rozliczeniu odbierane są autobusy wszystkich znanych marek: MAN, Neoplan, Setra, Mercedes, Bova, Volvo i inne.
Spotkanie odbyło się przy współudziale firm związanych z branżą autobusową. Między innymi swoje oferty dotyczące finansowania pojazdów prezentowały firmy BRE Leasing i SG Eqipment Finance.

(MB)

Ostatnie artykuły