Filmy
  • Artykuły
  • DaimlerChrysler dla małych i średnich przedsiębiorstw

DaimlerChrysler dla małych i średnich przedsiębiorstw

Program EU Leasing powstał w oparciu o środki uzyskiwane z funduszy UE i daje możliwość uzyskania bardzo korzystnego leasingu na samochody użytkowe Mercedes-Benz.

W ramach EU Leasing opłata wstępna do umowy leasingowej, podpisywanej na okres od 24 do 60 miesięcy, nie przekracza 19 %, a może zostać zredukowana nawet do 0 %. Miesięczne raty leasingowe obejmują koszty ubezpieczenia pojazdu w promocyjnym pakiecie „Na dobry początek” Towarzystwa Ubezpieczeniowego Allianz – wynoszącego tylko 4,9 %. Pakiet ten gwarantuje pełną ochronę wraz z car assistance na terenie całej Uniii Europejskiej oraz Rosji. Obok obniżonych kosztów ubezpieczenia klienci otrzymują 3 pierwsze raty ubezpieczenia gratis. Oznacza to, że raty leasingowe w ciągu tego okresu są niższe niż w pozostałych. Atrakcyjność oferty zwiększona jest dodatkowo przez promocyjny pakiet ubezpieczenia kosztów napraw pojazdu. W przypadku umów podpisywanych na okres od 36 do 60 miesięcy obejmuje on pierwsze 12 miesięcy, z tym że w przypadku najdłuższych umów (48 i 60 miesięcy) – istnieje możliwość przedłużenia tego ubezpieczenia na kolejne lata.
Aby usprawnić i przyspieszyć przeprowadzenie transakcji i uzyskanie leasingu na samochody użytkowe Mercedes-Benz i Mitsubishi Fuso Canter – firma zapewnia pomoc merytoryczną oraz kompetentną obsługę we wszystkich stacjach dealerskich Mercedes-Benz w całej Polsce.

DaimlerChrysler Leasing Polska proponuje swoje usługi małym i średnim przedsiębiorstwom – i do nich skierowany jest program EU Leasing. Największym problemem tych firm jest ograniczony dostęp do źródeł finansowania, ze względu na ich mały kapitał własny oraz brak płynności finansowej – szczególnie w początkowym okresie funkcjonowania. Dlatego głównym celem DC Leasing Polska jest wsparcie tych firm, które stanowią około 99% wszystkich zarejestrowanych przedsiębiorstw, zatrudniają niemal 67% wszystkich pracowników i wytwarzają około 48,6% PKB. To one są dźwignią polskiego rozwoju gospodarczego.
Z programu wyłączone są tylko te podmioty, które są związane z przemysłem zbrojeniowym, hazardem, bankowością, pośrednictwem finansowym i ubezpieczeniami.

Ostatnie artykuły