Filmy
  • Artykuły
  • Leasing samochodowy na auta z wyprzedaży rocznika? Nic prostszego!

Leasing samochodowy na auta z wyprzedaży rocznika? Nic prostszego!

Początek roku kalendarzowego to ciąg dalszy wyprzedażowych okazji w ofercie marek samochodowych. Jednocześnie, podsumowanie minionych 12 miesięcy pozwala na określenie finansowej sytuacji firmy i nieraz skłania do decyzji o zakupie auta. Wykorzystują to szczególnie mikroprzedsiębiorstwa i małe podmioty, dla których taka transakcja może stanowić prostą drogę do zyskania nowego pojazdu, ale i wykazania większych kosztów. Kalkulator leasingowy pomoże dobrać odpowiednią wysokość rat.

W ofertach wyprzedażowych w pierwszej kolejności sprawdźmy liderów polskiego rynku. Szczególną uwagę zwróćmy na marki, po które najchętniej sięgają firmy – dla pewności wyboru warto oprzeć się na rozwiązaniach sprawdzonych przez innych przedsiębiorców. Do takich zaufanych marek z pewnością należy wicelider roku 2016 w Polsce, Volkswagen, u którego wyprzedażowe rabaty sięgają w zależności od modelu nawet 21 tys. złotych.

Leasing samochodowy rządzi na rynku
Finansując zakup pojazdów, firmy najczęściej korzystają z leasingu. Wynika to nie tylko z korzyści podatkowych czy możliwości amortyzacji kosztów. Jest to także wygodna i nieabsorbująca forma użytkowania pojazdu, z ograniczoną liczbą wymaganych dokumentów i zaświadczeń oraz z prostym zabezpieczeniem umowy w postaci przedmiotu leasingu, czyli właśnie samochodu.

Wyprzedaż rocznika 2016 – na jakie korzyści możemy liczyć?
W ofercie wyprzedażowej wspomnianego już Volkswagena znajdziemy propozycje odpowiadające na całe spektrum potrzeb. Kupujący modele up!, Polo, Golf i Jetta mogą zaoszczędzić od 3 do 10 tys. zł. Dla modeli Beetle, Scirocco, Passat, Sharan, Touran, Tiguan, Touareg, a także CC producent przygotował Pakiet Korzyści, z wyposażeniem dodatkowym wartym 9-21 tys. złotych i ochroną pogwarancyjną Safe+.

Zakup nowego Volkswagena można przy tym sfinansować atrakcyjnym leasingiem samochodowym EasyDrive, w którym płaci się niskie miesięczne raty. Tym samym można otrzymać więcej za mniej.

Użyj kalkulatora leasingowego
Jak niskie mogą być raty w leasingu samochodowym EasyDrive? Obliczyć wysokość miesięcznych opłat za pojazdy z oferty Volkswagena pomoże nam przyjazny kalkulator leasingowy na stronie internetowej marki.

Załóżmy, że potrzebujemy małego zwinnego autka, które wszędzie się wciśnie, z minimalnym apetytem na paliwo i miesięcznymi kosztami niemal nieodczuwalnymi dla budżetu firmy. Nowego Volkswagena up! z wyprzedażowym rabatem 3 tys. zł, z oszczędnym silnikiem o mocy 60 KM, pięciodrzwiowego, w wersji wyposażenia move up! można mieć w leasingu EasyDrive już za 383 zł netto miesięcznie, przy założeniu krótkiej 3-letniej umowy, niskiej 10-procentowej opłaty wstępnej i rocznego limitu 20 tys. km.

Kalkulator leasingowy podsunie zresztą więcej rozwiązań w zależności od potrzeb i możliwości firmy, w tym opłatę wstępną od 0% do 30%, okres leasingu 36 lub 48 miesięcy i limit 20, 30 albo 40 tys. km rocznie. Miesięczna rata przy zmianie parametrów kalkulatora leasingowego może osiągnąć sporo poniżej 250 zł netto miesięcznie.

Kalkulator leasingowy podpowie więcej
Potrzeby firmy są inne? Może przydałoby się większe auto? Tu również pomoże kalkulator. Wystarczy wpisać cenę innego modelu Volkswagena z wyprzedażową obniżką, aby poznać raty leasingu samochodowego.

Golf w wersji Start, z silnikiem 1.2 TSI i rabatem 10 tys. zł jest dostępny miesięcznie już za 548 zł netto, w leasingu EasyDrive na 36 miesięcy, z opłatą wstępną 10 proc. i limitem 20 tys. km. Zmiana parametrów kalkulatora leasingowego – opłaty wstępnej czy okresu finansowania – pozwoli obniżyć miesięczną ratę do około 350 zł netto.

Tak niskie raty sprawiają, że samochody Volkswagena stają się jeszcze bardziej dostępne, a ich popularność w firmach systematycznie rośnie. Szczególnie dlatego, że zarówno osoby prowadzące działalność gospodarczą, jak i użytkownicy indywidualni "mobilność" łączą właśnie z samochodem. Wskazują na to wyniki badania przeprowadzonego dla Volkswagen Financial Services, w którym pierwszym spontanicznym skojarzeniem ze słowem „mobilność” jest właśnie samochód.

Ostatnie artykuły