Filmy

Jaguar i Land Rover w leasingu

Raiffeisen-Leasing Polska rozpoczął współpracę z British Automotive Polska S.A., generalnym importerem Jaguara i Land Rovera w naszym kraju.

Już od grudnia samochody obu marek są dostępne w formie leasingu, pożyczki lub wynajmu długoterminowego w Raiffeisen Leasing.
British Automotive Polska S.A i Raiffeisen Leasing podpisały w grudniu generalną umowę o współpracy. Na jej mocy Raiffeisen Leasing będzie oferował swoim klientom finansowanie samochodów marek Jaguar i Land Rover.

Od prawie dwóch lat obserwujemy wśród naszych klientów wzmożone zainteresowanie finansowaniem aut klasy Premium, dlatego z nieukrywaną satysfakcją rozpoczynamy współpracę z markami Jaguar i Land Rover. Dzięki generalnej umowie o współpracy z British Automotive Polska możemy zaoferować finansowanie wszystkich modeli tych marek w formie leasingu, pożyczki lub wynajmu długoterminowego. Wierzę, iż nasza współpraca wkrótce przełoży się na wzrost sprzedaży dla obu podmiotów – komentuje Jakub Poręcki, dyrektor Rynku Samochodów Osobowych w Raiffeisen Leasing.

Z oferty finansowania samochodów marek Jaguar i Land Rover będą mogli skorzystać także klienci CFM. Raiffeisen Leasing udostępni im finansowanie w formie wynajmu długoterminowego wraz z obsługą serwisową.

Ostatnie artykuły