Filmy

Formaster wybrał Volkswagen Leasing

W połowie grudnia 2016 r. w Kielcach została wydana pierwsza tura samochodów marki Audi, w ramach realizacji kontraktu Volkswagen Leasing z firmą Formaster S.A. Umowa na usługę full service leasing obejmuje 37 samochodów marki Audi.

Formaster S.A. specjalizuje się w produkcji urządzeń do podgrzewania i filtrowania wody znanych pod marką Dafi. O wybraniu Volkswagen Leasing zadecydowała sprawna współpraca, która dla klienta oznaczała płynne i wygodne przeprowadzenie projektu.

Flota jest finansowana i zarządzana w ramach full service leasingu, razem z ubezpieczeniem. - Do przygotowania oferty podeszliśmy indywidualnie, tak aby spełniała wszystkie oczekiwania klienta. Negocjowaliśmy również składki oraz zakres ubezpieczenia na poszczególne pojazdy - mówi Michał Łuczak, Regionalny Kierownik Sprzedaży Flotowej Volkswagen Leasing.

W pierwszej turze w połowie grudnia zostało wydanych 28 samochodów, w tym modele A3 Sportback, A4 Sport Avant, A4 Limousine Sport, A6 Limousine, SQ7 i S5, w różnych wersjach silnikowych i o różnej mocy. Auta planowo są przekazywane użytkownikom do końca grudnia, w Kielcach, ponieważ w tym mieście znajduje się siedziba klienta. Do osób na zróżnicowanych stanowiskach, od handlowców, przez kadrę menedżerską, aż do prezesa firmy Formaster trafi łącznie 37 samochodów marki Audi - informuje Michał Łuczak.

- Samochód to dla firmy nie tylko narzędzie pracy. Ma również nieoceniony wpływ na motywację zatrudnionych osób. Świadomość, że właśnie przesiadają się na samochody marki premium wywołuje w naszych pracownikach prawdziwą radość - podkreśla Maciej Bursztein z Formaster S.A.

Ostatnie artykuły