Filmy

Nagroda dla zakładu Opla

Zakład General Motors Manufacturing Poland (GMMP) otrzymał główną nagrodę w Konkursie Polish Project Excellence Award 2016 za wdrożenie i uruchomienie produkcji Opla Astry piątej generacji, w kategorii Projekty Inwestycyjne. Organizatorem konkursu jest International Project Management Association Polska (IPMA Polska).

Doroczny konkurs Polish Project Excellence Award honoruje najbardziej spektakularne osiągnięcia w dziedzinie zarządzania projektami. Uruchomienie produkcji Opla Astry zostało wybrane najlepszym projektem 2016 roku, przede wszystkim za doskonałą organizację pracy i sposób nadzorowania projektu, którego efektem była rozbudowa zakładu, instalacja i modyfikacja nowych urządzeń oraz efektywne wdrożenie całego planu inwestycyjnego. Ponadto, gliwicki zakład został doceniony za wysokie kompetencje w zarządzaniu ludźmi, procesami, celami oraz zasobami.

- Naszą ogromną siłą jest praca zespołowa i doskonałe relacje pomiędzy członkami zespołu GMMP. Doświadczenie, które nabyliśmy w trakcie intensywnego rozwoju zakładu pozwala nam realizować nawet najbardziej złożone zadania. Zespół, który z takim sukcesem prowadził projekt uruchomienia najnowszej Astry udowodnił, że pasja, profesjonalizm i doskonałe relacje pozwalają osiągać wspaniałe sukcesy – powiedział Andrzej Korpak, dyrektor zakładu GMMP.

International Project Management Association jest federacją zrzeszającą stowarzyszenia w ponad 60 krajach na całym świecie, propagujące wiedzę na temat zarządzania projektami i certyfikujące Project Managerów. Konkurs Polish Project Excellence Award organizowany jest w Polsce od 2007 roku.

Gliwicki zakład GMMP jest jednym z największych pracodawców w regionie i jednym z największych eksporterów w Polsce. Firma szczyci się długoletnią tradycją w produkcji wysokiej jakości samochodów. Ponadto, w ramach Centrum Usług Wspólnych oraz działów Zakupów, Inżynierii i IT prowadzi działalność usługową dla innych jednostek General Motors na świecie.

Ostatnie artykuły