Filmy

Nagrody PZWLP w 2016 roku przyznane

Znamy już tegorocznych laureatów Nagród PZWLP, czyli jednych z najbardziej prestiżowych wyróżnień w polskiej branży flotowej. Statuetki zostały wręczone zwycięzcom 29 listopada 2016r. podczas uroczystej, dziewiątej z kolei, Gali Nagród PZWLP. Poza nagrodami w czterech tradycyjnych kategoriach, a więc dla najbardziej bezpiecznych i ekologicznych flot oraz najlepszych serwisów samochodowych, organizacja przyznała w tym roku również specjalne wyróżnienia dla najlepszych partnerów branży Rent a Car w Polsce.

Statuetki wręczane każdego roku zwycięzcom Nagród PZWLP, a w tym roku także laureatom specjalnych Wyróżnień PZWLP, to unikalne rzeźby z brązu, wykonane przez artystę rzeźbiarza - Dariusza Zielińskiego. Tegorocznym laureatem w kategorii Najlepszy Serwis Napraw Mechanicznych, zdobywając Nagrodę PZWLP Mobilizator, został serwis Auto Special Sp. z o.o., Oddział Sobiesław Zasada Warszawa, który zwyciężał w tej kategorii również w poprzednich latach (w roku 2013 i 2014). Z kolei Nagroda PZWLP Protektor w kategorii Najlepszy Serwis Napraw Blacharsko – Lakierniczych trafiła już czwarty rok z rzędu do serwisu Auto – Blak, oddział przy ul. Włościańskiej 35 w Warszawie. Nagroda PZWLP Bezpieczna Flota w kategorii Firma Najbardziej Zaangażowana w Edukację Kierowców została w tym roku po raz drugi z rzędu przyznana firmie Coca – Cola HBC Polska Sp. z o.o. Nagroda Eko Flota w kategorii Flota Najbardziej Przyjazna Środowisku, przyznawana wspólnie przez 3 organizacje branżowe, a więc poza PZWLP, także Związek Polskiego Leasingu (ZPL) i Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych (SKFS), została w tym roku wręczona firmie Kompania Piwowarska SA.
Poza 4 tradycyjnymi Nagrodami PZWLP, organizacja przyznała w tym roku również za całokształt działalności 2 specjalne Wyróżnienia PZWLP o charakterze uznaniowym, dla najlepszych partnerów branży Rent a Car w Polsce. Pierwsze z wyróżnień odebrała Komenda Stołeczna Policji za współpracę z wypożyczalniami samochodów na rzecz przeciwdziałania przestępczości samochodowej. Laureatem drugiego specjalnego Wyróżnienia PZWLP została natomiast Straż Graniczna, która została uhonorowana w ten sposób za współpracę na rzecz przeciwdziałania przestępczości samochodowej w Polsce ze swoimi 4 terenowymi oddziałami na tzw. ścianie wschodniej.

Ostatnie artykuły