Filmy

Nowe Audo Q5 już na wiosnę

W pierwszym kwartale 2017 roku w salonach sprzedaży pojawi się drugiej generacji Audi Q5. SUV spod znaku czterech pierścieni łączy w sobie sportowego ducha limuzyny Audi z wszechstronnym charakterem i bardzo elastycznym wnętrzem. Nowe Audi Q5 po raz kolejny wyznacza nowe standardy w swoim segmencie w zakresie systemów connectivity, pod względem wydajności, czy też na polu systemów wsparcia kierowcy.

Ceny SUV-a nowej generacji rozpoczynają się od 159 000 złotych za wersję z silnikiem 2.0 TDI o mocy 150 KM i z manualną skrzynią biegów. Oprócz tego wariantu, dostępne będą także wersje z tą samą jednostką napędową 2.0 TDI (190 KM), ale z napędem na cztery koła quattro i z automatyczną skrzynią biegów S tronic oraz z benzynowym silnikiem 2.0 TFSI o mocy 252 KM, również z napędem na cztery koła quattro i z automatyczną skrzynią biegów. Nowością w ofercie jest możliwość zamówienia wersji sport dla powyższych wariantów silnikowych.

W standardzie wszystkich wersji otrzymujemy bogate wyposażenie. M.in. system Audi pre sense city wspomagający bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów, który na bazie obrazów kamery rozpoznaje możliwość kolizji i ostrzega kierowcę poprzez ingerencję w działanie układu hamulcowego, reflektory ksenonowe z dynamiczną regulacją zasięgu i diodowe światła do jazdy dziennej, wspomaganie układu kierowniczego zależne od prędkości jazdy, automatyczną klimatyzację czy system Audi drive select.

Bogate pakiety wyposażenia opcjonalnego obejmują m.in. zawieszenie sportowe, układ regulacji tłumienia amortyzatorów, Audi virtual cockpit, rozbudowane pakiety stylistyczne, Nawigację MMI navigation plus z MMI Touch czy szereg systemów wspomagania kierowcy.

Wnętrze nowego Audi Q5 oferuje dużo miejsca dla pięciu osób, w wielu wymiarach przewyższając poprzednika i konkurentów, a nowa koncepcja linii wyposażeniowych oferuje klientom szeroki wybór kolorów i materiałów.

Ostatnie artykuły