Filmy

Nagroda dla EFL

EFL otrzymał tytuł „Lider Przedsiębiorczości Roku 2016” w kategorii „Jednostki samorządu terytorialnego i instytucje wspierające przedsiębiorczość”. Wyróżnienie zostało przyznane przez Fundację Małych i Średnich Przedsiębiorstw za podejmowanie przez leasingodawcę licznych działań na rzecz promocji i rozwoju sektora MŚP w Polsce.

- Zarówno EFL jak i cała branża leasingowa, od początku działalności wspiera rozwój polskiej gospodarki finansując inwestycje małych i średnich firm. Firm, które wytwarzają niemal połowę PKB i stanowią o sile polskiej gospodarki. Przyznanie tytułu „Lider Przedsiębiorczości Roku 2016”, to bardzo ważne docenienie 25 lat naszej działalności w Polsce. I to nie tylko tej biznesowej, ale i okołobiznesowej, w ramach której wspieramy poprzez specjalne konkursy czy inicjatywy, rozwój najmniejszych przedsiębiorców i aktywnie uczestniczymy w budowaniu pozycji Polski w europejskiej i światowej gospodarce. Co więcej, to wyróżnienie stanowi też motywację do kontynuacji podjętych aktywności, które przekładają się na wymierne, finansowe korzyści biznesowe naszych klientów – Radosław Woźniak, wiceprezes EFL.

Konkurs „Lider Przedsiębiorczości Roku 2016” jest organizowany od 1994 r. przez Fundację Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Jego celem jest nagradzanie mikro, małych i średnich firm oraz organizacji otoczenia biznesu i jednostek samorządu terytorialnego za szczególne osiągnięcia w dziedzinie przedsiębiorczości, innowacyjności i konkurencyjności na rynku krajowym i rynkach zagranicznych, a także za racjonalne korzystanie ze środków unijnych, przeznaczanych na rozwój firmy. Tytuł „Lider Przedsiębiorczości Roku” przyznawany jest w trzech kategoriach: mikro firmy, małe firmy oraz jednostki samorządu terytorialnego i instytucje wspierające przedsiębiorczość. Uroczysta gala XXII edycji konkursu „Lider Przedsiębiorczości Roku 2016” odbyła się 1 grudnia br. w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. W imieniu EFL nagrodę odebrał Radosław Woźniak, wiceprezes EFL.

Honorowy patronat nad galą i konkursem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Pan Adam Struzik, a nad galą Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. EFL był Partnerem Strategicznym wydarzenia.

Lider Przedsiębiorczości Roku 2016 to kolejne wyróżnienie, które EFL otrzymał w tym roku. Firma może pochwalić się tytułami Finansowa Marka Roku, Marka Wysokiej Reputacji, Firma Godna Zaufania czy Business Premium 2016

Ostatnie artykuły