Filmy

TGX i TGS - nowe ciężarówki MAN

Jesienią tego roku MAN Nutzfahrzeuge wprowadza na rynek nowe modele największych ciężarówek. Tym samym MAN dokonuje segmentacji w klasie ciężkich samochodów ciężarowych. Ze względu na różne wymagania klientów i zakresy zastosowań oba typy konstrukcyjne TGX i TGS zaprojektowano z całkowicie nowym wyposażeniem.
MAN TGX jest samochodem ciężarowym przeznaczonym do krajowego i międzynarodowego ruchu dalekobieżnego. Jeżeli chodzi o jazdę, pracę i mieszkanie, to TGX przekonuje do siebie trzema dostępnymi do wyboru kabinami kierowców, do wyboru XL, XLX i XXL. Jeszcze lepsze rozplanowanie przestrzeni oferuje kierowcy maksymalną swobodę poruszania się. Nowe elementy wyposażenia i rozwiązania w zakresie szczegółów motywują kierowcę i nadają TGX charakter pojazdu komfortowego i bezpiecznego typowy dla samochodów osobowych.
MAN TGS spełnia specjalne wymagania w zakresie w wykorzystaniem trakcji, ruchu blisko i dalekobieżnego. Wraz z trzema dostępnymi do wyboru kabinami M, L i LX TGS dysponuje kompaktowymi wymiarami, które pozwalają na zastosowanie maksymalnych długości nadwozi i ułatwiają manewrowanie. Praktyczny kształt wnętrza TGS wyznacza nowy „standard pojazdu do pracy“.
Światowa premiera następców TGA odbędzie się podczas targów motoryzacyjnych w Amsterdamie.

Ostatnie artykuły