Filmy

Nowy serwis DBK w Gdańsku

19 lutego 2007 oddany został do użytku jeden z najnowocześniejszych obiektów serwisowych w sieci dealerskiej DAF w Polsce.
Serwis i salon sprzedaży mieści się przy ul. Lubowidzkiej 33, a jego powierzchnia to 3511 m2. Budynek posiada doskonałe zaplecze techniczne, którego wyposażenie umożliwia obecnie świadczenie nowych, nie wykonywanych dotychczas w serwisach DBK usług.
W hali warsztatowej znajduje się 9 przejazdowych stanowisk naprawczych o długości 32 m, stacja diagnostyczna, stanowisko napraw blacharsko-lakierniczych z nowoczesną ekologiczną kabiną, system centralnej dystrybucji olejów zapewniający wysoki poziom bezpieczeństwa ekologicznego, a także automatyczna myjnia ciężarówek i urządzenia do obsługi ogumienia, pozwalające na wymianę i wyważanie opon .
W najbliższej przyszłości udostępnione zostanie stanowisko wyposażone w ramę i zestaw narzędzi do prostowania ram i kabin, dzięki czemu w serwisie wykonywane będą skomplikowane naprawy powypadkowe samochodów.
Funkcjonalny, trzypoziomowy magazyn części zamiennych o powierzchni 700m2 pozwoli na zwiększenie zasobów magazynowych o 50%, a tym samym znacznie zwiększy dostępność części zamiennych.
Przestronne wnętrza w punkcie obsługi, a dla kierowców oczekujących na naprawę pojazdu specjalnie dla nich przeznaczone pokoje wyposażone w TV, kuchnię, łazienkę zostały zaprojektowane z myślą o wysokim poziomie obsługi klientów. Warsztat i salon obsługiwany przez zatrudnione w nim 30 osób.

Ostatnie artykuły