Filmy
  • Artykuły
  • Volvo Truck Rental - wynajmij Volvo

Volvo Truck Rental - wynajmij VolvoW lutym 2009., oferta Volvo Truck Center Polska została rozszerzona o nową usługę o nazwie Volvo Truck Rental, czyli krótkoterminowy najem samochodu ciężarowego na okres od jednego dnia do dwunastu miesięcy. Teraz, oferta ta została rozszerzona o nowe pojazdy, których struktura została jeszcze bardziej dostosowana do potrzeb i oczekiwań rynku w tym względzie.

Volvo Truck Rental to idealne rozwiązanie, pozwalające na realizację czasowo zwiększonych potrzeb przewozowych. Jest również sposobem na uzupełnienie floty w oczekiwaniu na pojazd zamówiony lub serwisowany.

Volvo Truck Rental jest częścią składową kompleksowego rozwiązania oferowanego przez Volvo Trucks i jest naturalnym krokiem na drodze rozwoju firmy i dostosowywania jej oferty do potrzeb i oczekiwań klientów. Najważniejszymi cechami usługi jest jej duża elastyczność oraz jakość pojazdów. Zgodnie z przyjętymi przez firmę założeniami, wszystkie samochody ciężarowe, oferowane w ramach usługi Volvo Truck Rental, to pojazdy nowe, lub prawie nowe, a struktura floty dostosowywana jest do lokalnych potrzeb rynku.W chwili obecnej, w ramach oferty, do dyspozycji klientów znajdują się pojazdy, takie jak: ciągniki siodłowe Volvo FH, ciągniki siodłowe Volvo FH X-LOW z naczepami typu MEGA, ciągniki siodłowe Volvo FM z 11-litrowym silnikiem, wywrotki Volvo FM 8x4 i 8x6, samochody ciężarowe Volvo FL z zabudową typu izoterma oraz samochód ciężarowy Volvo FL do dystrybucji napojów. Znajdujące się w ofercie Volvo Truck Rental ciągniki siodłowe FH X-LOW, dodatkowo wyposażone są w system informacji transportowej Dynafleet, oferowany w cenie wynajmu pojazdu.

W cenie wynajmu pojazdów zawarte są ubezpieczenie i podatek drogowy oraz usługi serwisowe.

- Decydując się na skorzystanie z oferty Volvo Truck Rental, klienci zyskują łatwy i szybki dostęp do wysokiej jakości nowoczesnych, solidnych, bezpiecznych i będących w doskonałym stanie technicznym pojazdów ciężarowych Volvo, pozwalających im na dużą elastyczność w dostosowywaniu swoich zdolności przewozowych do zmieniających się warunków i oczekiwań rynku - powiedział Pontus Stenberg, dyrektor generalny Volvo Truck Center Polska.

Szczegółowy wykaz pojazdów aktualnie dostępnych w ramach usługi Volvo Truck Rental dostępny jest w punktach sprzedaży Volvo Truck Center Polska oraz na stronie: Volvo Truck Rental
Ostatnie artykuły