Filmy

Prezentacja nowego VW Sharana

Volkswagen zaprosił dziennikarzy na prezentację odświeżonego Sharana. Gościem specjalnym spotkania na polu golfowym w Postołowie był Jerzy Dudek.

Jeszcze niedawno oglądaliśmy go w bramce Feyenordu, Liverpoolu czy Realu. Obecnie udziela się m.in. jako zawodnik VW Golf Cup, gdzie poczyna sobie coraz lepiej. Na polu golfowym grał z zaproszonymi gośćmi w piłkę nożną, którą należało umieścić w odpowiednio większych dołkach.

Na koniec odbył się konkurs rzutów karnych. To nie lada gratka dla dziennikarzy, mieć okazję spróbować pokonać samego mistrza. Pamiętamy słynny „Dudek Dance” w finale Ligi Mistrzów 2005 r. w Stambule. Jego Liverpool przegrywał do przerwy z Milanem 0:3, by najpierw doprowadzić do remisu, a później przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę w rzutach karnych. Do tego sukcesu walnie przyczynił się polski bramkarz.

Oczywiście nie zabrakło również prezentacji i jazd testowych odnowionym VW Sharanem. "Do 2010 roku mieliśmy trzy bliźniacze samochody: Sharan, Alhambra i Galaxy, z niewielkimi cechami indywidualnymi każdej z marek. Od 5 lat Sharan jest zupełnie nowym, skonstruowanym od podstaw samochodem. Kolejna generacja wprowadza wiele nowinek" – mówił podczas prezentacji Tomasz Tonder z polskiego oddziału Volkswagen AG.

W rubryce prezentacja modeli przedstawiamy więcej informacji o nowym VW Sharanie.

Ostatnie artykuły