Filmy
  • Artykuły
  • Polska premiera Citroena C4 Cactus

Polska premiera Citroena C4 Cactus

Jesteśmy już po polskiej premierze Citroena C4 Cactus. Jednym z gości prezentacji był najpopularniejszy w tym sezonie polski kolarz Rafał Majka, który podpisał kontrakt z rancuskim producentem i na co dzień porusza się Citroenem. Oczywiście wtedy, gdy zsiada z roweru...

CITROËN C4 Cactus, będący zapowiedzią nowej filozofii Marki, opartej na koncepcie zakładającym więcej designu, komfortu i użytecznych technologii w rozsądnym budżecie, właśnie wchodzi na polski rynek. Wersja START z silnikiem benzynowym 1.2 PureTech o mocy 75 KM będzie dostępna już od 51 900 PLN.


CITROËN C4 Cactus już na etapie konceptu budził ogromne zainteresowanie. Najnowszy model francuskiego koncernu jest zapowiedzią dużych zmian, jakie już wkrótce ta marka wdroży w całej swojej gamie produktowej. CITROËN C4 Cactus oferuje swoim użytkownikom więcej designu, więcej komfortu i więcej użytecznych technologii, a wszystko to w ramach rozsądnego budżetu, zarówno w momencie zakupu, jak i całym okresie użytkowania.

Od teraz jedna z najbardziej oczekiwanych premier motoryzacyjnych 2014 roku jest dostępna na polskim rynku!. W ślad za nową nomenklaturą zapoczątkowaną przez gamę Nowego CITROËNA C1, gama CITROËNA C4 Cactus będzie oparta na czterech poziomach wyposażenia – START, LIVE, FEEL, SHINE.

Klienci będą mogli wybrać spośród 5 jednostek silnikowych - benzynowych PureTech o mocy 75, 82 i 110 KM, oraz wysokoprężnych e-HDi o mocy 92KM i BlueHDi o mocy 100 KM. Do dyspozycji potencjalnych nabywców będą dwie skrzynie biegów – manualna o 5 przełożeniach i 6-stopniowa, elektronicznie sterowana skrzynia ETG.


CITROËNA C4 Cactus charakteryzują szerokie możliwości personalizacji:
- 9 kolorów nadwozia – biały Blanc Banquise, biały perłowy Blac Perle Nacre, czarny Noir Obsidien, srebrny Gris Aluminium, szary Gris Shark, czerwony Rouge Aden, brązowy Olive Brown, żółty Hello Yello, fioletowy Deep Purple, a od produkcji listopadowej także turkusowy Blue Lagoon.

- 4 kolory poduszek AIRBUMP® - czarne Black, piaskowe Dune, brązowe Chocolate i szare Grey

- 5 tapicerek – materiałowa Mica Grey, materiałowo-welurowa Club Habana, materiałowa Quartz Purple oraz materiałowo-skórzane czarna/Stone Grey, czarna/ Purple oraz czarna/ Habana.

Łącznie dostępnych będzie aż 21 kombinacji kolorystycznych nadwozia.

Cena wersji START z silnikiem PureTech o mocy 75 KM wynosi 51 900 PLN.

Pierwsze, krótkie jazdy dostarczyły nam bardzo pozytywnych wrażeń. Już wkrótce w naszej rubryce Osobowe pojawi się pełna prezentacja tego ciekawego samochodu. Liczymy także niebawem na dłuższy test C4 Cactus.

Ostatnie artykuły