Filmy

Elektryczny Hyundai IONIQ

Hyundai zaprasza do odwiedzenia swoich salonów w całej Polsce, gdzie dostępna jest już oferta na zakup nowego modelu IONIQ z napędem elektrycznym. To druga odsłona jedynego na świecie modelu, który oferowany jest z trzema różnymi napędami do wyboru: hybrydowym, elektrycznym oraz elektrycznym z możliwością doładowania z gniazdka.

Hyundai IONIQ to jeden z najoszczędniejszych modeli w swojej klasie, zapewniający jednocześnie radość z jazdy, dzięki dynamice i atrakcyjnej stylistyce.

Model IONIQ electric został wyposażony w polimerowe akumulatory litowo-jonowe oraz elektryczny silnik synchroniczny prądu przemiennego o maksymalnej mocy 120 KM i maksymalnym momencie obrotowym 295 Nm.

Auto może przejechać nawet 280km, a czas pełnego doładowania wynosi od 30 minut do 12 godzin, w zależności od źródła zasilania.

IONIQ wyróżnia się długą listą systemów bezpieczeństwa oferowanych już w wersji podstawowej, na której znalazły się m.in.: system autonomicznego hamowania, system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, system utrzymywania pasa ruchu i aktywny tempomat. Dzięki temu model otrzymał maksymalną ocenę 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa Euro NCAP.

Po podłączeniu smartfonu, interfejsy Apple CarPlay i Android Auto umożliwiają użytkownikom sterowanie muzyką, funkcjami telefonu i nawigacją na wyświetlaczu samochodu.

IONIQ charakteryzuje się także lekką, a jednocześnie sztywną konstrukcją nadwozia, która w 53% zbudowana jest ze stali o wysokiej wytrzymałości, co pozytywnie wpływa nie tylko na bezpieczeństwo ale także na prowadzenie.
IONIQ electric oferowany jest w dwóch wersjach wyposażeniowych Premium i Platinum, których cena promocyjna wynosi odpowiednio 149 900 PLN oraz 165 500 PLN.
Hyundai przygotował także atrakcyjną formę finansowania zakupu modelu IONIQ, który dostępny jest w kredycie Non-Stop Auto dla Klientów indywidulanych oraz leasingu Hyundai Finance dla firm. W przygotowaniu są kolejne narzędzia finansowania - Hyundai Abonament oraz wynajem długoterminowy.
Podobnie jak wszystkie modele marki Hyundai, IONIQ jest objęty programem 5-letniej gwarancji bez limitu kilometrów uzupełnionym o 8 lat Assistance i 5 lat kontroli technicznej. Producent udziela także 8-letniej gwarancji na akumulatory.
Pierwsze egzemplarze modelu IONIQ z napędem elektrycznym pojawią się w polskich salonach w kwietniu 2017 roku.

Ostatnie artykuły