Filmy
  • Aktualności
  • Opel Vivaro Sport - dilerzy przyjmują już zamówienia

Opel Vivaro Sport - dilerzy przyjmują już zamówienia

Opel Vivaro Sport, którego światowa premiera miała miejsce na ubiegłorocznych targach pojazdów użytkowych IAA w Hanowerze, łączy w sobie dynamiczne wzornictwo z subtelnymi detalami oraz typową funkcjonalność lekkiego pojazdu użytkowego. Nową odmianę, dostępną jako kombi, furgon i podwójna kabina z podwoziem, w dwóch długościach i o dopuszczalnej masie całkowitej do 2,9 tony, można teraz zamawiać w cenie od 97 365 zł netto.

Przyciemniane szyby z boku i z tyłu chronią pasażerów wersji kombi przed promieniami słońca i wścibskimi spojrzeniami. Standardowa klimatyzacja zapewnia komfortową temperaturę we wnętrzu. Opcjonalne obszycia na desce rozdzielczej i welurowe dywaniki z kontrastującymi przeszyciami dodają klasy i wyrafinowania. Źródłem pokładowej rozrywki dla kierowcy i pasażerów Vivaro Sport jest nowoczesny system multimedialny IntelliLink Navi 50. Obsługuje on takie funkcje jak strumieniowa transmisja dźwięku przez Bluetooth oraz automatyczne rozpoznawanie muzyki z urządzeń podłączonych przez port USB, a także sterowanie głosowe kompatybilnymi urządzeniami Apple. Nowy system multimedialny IntelliLink Navi 80 jest dostępny jako opcja. Przekazuje on cominutowe komunikaty o sytuacji na drogach, informacje o korkach ulicznych oraz sugestie alternatywnej trasy. Tempomat z ogranicznikiem prędkości sprzyja komfortowi za kierownicą, natomiast asystent parkowania z czujnikami ultradźwiękowymi z tyłu pojazdu pozwala uniknąć stłuczek podczas parkowania.

Vivaro Sport może się także pochwalić sporą przestrzenią bagażową. Opcjonalny pakiet Cargo Sport (dostępny dla wersji z podwójną kabiną) nadaje przestrzeni ładunkowej styl i zapewnia ochronę przed uszkodzeniami. Pakiet obejmuje ciemnoszare panele boczne, zaczepy oczkowe do mocowania ładunku, praktyczne schowki i niebieskie oświetlenie LED.

Starając się przedstawić klientom możliwie najatrakcyjniejszą ofertę, firma Opel postanowiła połączyć elementy wyposażenia w tzw. pakiecie Champion. Pakiet obejmuje bezkluczykowy system otwierania, system multimedialny IntelliLink Navi 80 z ekranem dotykowym, tunerem DAB+, Bluetooth i portem USB, a także automatyczną klimatyzację (w furgonie i wersji z podwójną kabiną), pakiet Irmscher Tourer i pakiet Cargo Sport (dla wersji z podwójną kabiną).

Oferta silników przewidzianych do Vivaro Sport jest doskonale dopasowana do dynamicznego nadwozia i pakietów obniżających koszty. Najnowszy model w rodzinie lekkich użytkowych Opli będzie dostępny z mocnym i oszczędnym silnikiem BiTurbo o mocy 92 kW/125 KM lub 107 kW/145 KM (zużycie paliwa w cyklu miejskim: 7,6–6,4 l/100 km, w cyklu pozamiejskim: 7,0–5,1 l/100 km, w cyklu mieszanym: 7,1–5,6 l/100 km; emisja CO2 w cyklu mieszanym: 186–145 g/km) oraz silnikiem 1.6 CDTI o mocy 88 kW/120 KM (zużycie paliwa w cyklu miejskim: 8,1–8,0 l/100 km, w cyklu pozamiejskim: 6,1–5,9 l/100 km, w cyklu mieszanym: 6,8–6,7 l/100 km; emisja CO2 w cyklu mieszanym: 179–175 g/km).

Ostatnie artykuły